Fundacja Wspierania Rozwoju - IMPULS
 
 

 

Archiwum | 2007

            „Wesołe lato 2007”

           

             W lipcu i sierpniu 2007r. podczas dwóch półkolonijnych turnusów staraliśmy się zapewnić uczestniczącym w nich dzieciom aktywny, radosny i bezpieczny wypoczynek.

W ramach realizacji idei integracji dzieci niepełnosprawnych z ich zdrowymi rówieśnikami, do udziału w naszych turnusach zaprosiliśmy także dzieci, które ze względu na trudną sytuację materialną rodziny, spędzały lato w mieście.

 Udział w zorganizowanych formach wypoczynku umożliwił im nie tylko ciekawe i urozmaicone spędzenie czasu, ale także uwrażliwił je na potrzeby ich niepełnosprawnych kolegów.

Tradycyjnie już część półkolonijnych zajęć odbywała się na terenie zaprzyjaźnionego z nami Ogrodu Zoobotanicznego, co wzbogaciło je o niezastąpiony kontakt z żywą przyrodą – roślinami i zwierzętami.

Byliśmy też pod tężniami w Ciechocinku, w kinie na seansie o Shreku, organizowaliśmy podchody, konne przejażdżki, konkursy, zajęcia sportowe i artystyczne.

 

Zapraszamy do galerii

 

Turnusy wakacyjne w Fundacji zostały zorganizowane dzięki dotacji otrzymanej z Banku Dziecięcych Uśmiechów WBK.

                                  Logo Fundacji                                                                                                                                          Dziękujemy!

 

 

 
 
Copyright © 2008 Studio Reklamy ADGRAPE. | Wszystkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności.